Наші основні продукти
ЛОГІСТИКА ПЛАТІЖНИХ КАРТОК
МОБІЛЬНИЙ ТЕРМІНАЛ
MOBILE BANKING
УСІ ПРОДУКТИ КОМПАНІЇ
Наша команда створила 15 власних продуктів.
Дивитися презентацію
СИСТЕМА АВТОМАТИЗОВАНОГО УПРАВЛІННЯ ФАКТОРИНГОВОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ «ФАКТОРИНГ»
Ця система дозволяє комплексно автоматизувати факторинговий бізнес комерційних / державних банків і фінансових компаній.
Дивитися презентацію
CARDMANAGEMENT
Це програмне забезпечення для автоматизації процесу емісії та обслуговування платіжних карт. Система охоплює весь цикл робіт з платіжними картами.
Дивитися презентацію
І багато іншого, з чим стикається фінансова установа в процесі випуску та обслуговування платіжних карт.

Це програмне рішення промислових масштабів, яке, як показують досвід і практика, успішно працює при одночасно великій кількості користувачів, які обчислюються на сьогоднішній день в тисячах, і емісії карт, сума яких обчислюється мільйонами.

Крім того, система Cardmanagement включає в себе модуль логістики карт і ПІН-конвертів, за допомогою якого відбувається автоматизація обліку заготовок персоналізованих і інших платіжних карт від етапу надходження заявок на виготовлення до моменту відправки готових платіжних карт на точки емісії.
ЛОГІСТИКА ПЛАТІЖНИХ КАРТОК
Система є обліком заготовок і логістики карт. Система має сучасну мікросервісну архітектуру, що дозволяє горизонтальне масштабування при зростаючому навантаженні.


Дивитися презентацію
МОБІЛЬНИЙ ТЕРМІНАЛ
Додаток перетворює сматрфони або планшети в безконтактні платіжні та/або
касові термінали без додаткового обладнання.

Дивитися презентацію
MOBILE BANKING
Ми розробляємо інтуїтивні і привабливі інтерфейси для iOS, Android, а також кросплатформенні рішення, в поєднанні з найвищими тенденціями і новітніми технологіями.
Дивитися презентацію
+38 067 4000672
+38 044 5313434
Made on
Tilda